Od czasu do czasu w życiu każdego z nas mogą pojawić się problemy natury  prawnej. Język prawniczy jest mniej przejrzysty dla osób nie związanych z branżą. Wyzwaniem jest też śledzenie zmian jakie mają miejsce w prawodawstwie. Informacje, których źródłem jest Internet są często nierzetelne i rzadko stanowią podstawę bezpiecznego rozwiązania problemu.

Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy przed problemami staje śmiertelnie chory Uprawniony lub jego rodzina pogrążona w bólu po stracie. Cintaf doskonale rozumie, jak ważne jest wparcie w tych najtrudniejszych momentach – kiedy kończy się życie, dlatego zapewnia Uprawnionym i ich rodzinom pomoc prawną, która jest dostępna w  ramach pakietu assistance w dwóch wariantach:

za życia Uprawnionego

po śmierci Uprawnionego, dla rodziny

Na czym polega wsparcie prawne oferowane w ramach pakietu Cintaf assistance?

CINTAF pomaga Uprawnionym i ich rodzinom dzięki sieci profesjonalnych i doświadczonych kancelarii prawnych działających na terenie całego kraju.

Nasi eksperci zapewniają szybkie i skuteczne wsparcie z zakresu wielu dziedzin prawa, m.in. prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy, itd. Pomoc jest udzielana poprzez porady prawne (osobiste lub online).