Niekiedy możemy znaleźć się w sytuacji, w której czujemy, że nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z trudnościami w pojedynkę i potrzebujemy fachowej pomocy. Rozwód, rozstanie, depresja, wypalenie zawodowe, utrata pracy czy długotrwały stres to tylko wybrane problemy, które powodują, że sięgamy po pomoc specjalisty. Celem jest odzyskanie spokoju i równowagi. Jednak najbardziej szokującym wydarzeniem jest śmierć bliskich nam osób.

Cintaf zdaje sobie sprawę jak ważne jest zdrowie psychiczne w dzisiejszym pędzącym świecie. Wiemy również jak istotne jest  wsparcie psychologa w trudnych chwilach po stracie bliskiej osoby. W ramach pakietu assistance oferujemy wsparcie psychologiczne w dwóch wariantach:

za życia Uprawnionego

po śmierci Uprawnionego, dla rodziny

Uprawnieni i ich rodziny mogą skorzystać ze wsparcia psychologicznego w ramach pakietu assistance, dzięki sieci gabinetów psychologicznych, działających na terenie całego kraju. Współpracujący z nami specjaliści posiadają doświadczenie w pracy z osobami w żałobie oraz śmiertelnie chorymi. Cechuje ich empatia i pełen profesjonalizm. Wsparcie psychologiczne jest świadczone poprzez konsultacje osobiste lub online.